Poďakovanie

Odznak na poďakovanie

Plechový odznak s originálnym textom, ktorý vyjadrí poďakovanie. Rozmery: priemer 6cm  Text: S menom (1,99€ ) S pripraveným textom (2,49€ ) S vlastným textom (2,99€ )  Pripravené texty (do popisu) : Ďakujem! 

Cena od 1,99 €

Naberačka na med na poďakovanie

Milý pomocník, ktorý nielenže výborne funguje na naberanie medu, ale využijete ho aj ako peknú dekoráciu. Materiál: drevo Ceny za jednotlive varianty : S menom (2,49€ ) S pripraveným textom (2,99€ ) S vlastným textom (3,49€ )  Pripravené texty (do popisu): Ďakujem!  Ďakujem, že si... Ďakujem.Si super! Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký!

Cena od 2,49 €

Magnetka: Drevené srdiečko na poďakovanie

Drevená magnetka s vygravírovaným posolstvom na poďakovanie alebo s vlastným textom podľa želania. Rozmery: 7 x 7 cm.  Cena: S menom (2,49€ ) S pripraveným textom (2,99€ ) S vlastným textom (3,49€ )  Pripravený text: Ďakujem! Ďakujem..  Ďakujem, že si... Si super! Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký!

Cena od 2,49 €