O nás

Darčeková zóna Rodinkova nie je štandardná komerčná zóna. Je určená pre všetkých, ktorí majú radi Rodinkovo a tiež radosť z darovania. Objednávka produktov nie je teda klasický nákup, ale výber pozornosti pre tých, ktorí podporujú alebo chcú podporiť činnosť neziskovej organizácie Rodinkovo, teda službu manželom a rodinám. Suma, ktorú nájdete pri každom produkte vyjadruje hodnotu pozornosti, ktorou chceme obdarovať tých, čo obdarúvajú Rodinkovo. Väčšinu výrobkov tvoríme sami v našej Dielničke sv. Jozefa alebo niektoré výrobky nakupujeme od našich partnerov, ktorým na Rodinkove záleží.

Po výbere produktov sa vám v košíku objaví suma, ktorou môžete podporiť službu Rodinkova. Keď sa pre to rozhodnete, pošleme vám údaje k platbe a ako poďakovanie vám zašleme vami vybrané produkty spolu s potvrdením o prijatí daru.


O vlastných produktoch v darčekovej zóne

Všetky naše výrobky pochádzajú z malej výrobnej dielničky sv. Jozefa, ktorá je súčasťou príbehu skvelej partie ľudí, čo sa stretli a zladili v poslaní vytvárať priestor pre posilňovania rodinných vzťahov medzi manželmi navzájom, rodičmi a deťmi a tiež v širšom medzigeneračnom spolužití. 

Naša nezisková organizácia v uplynulých desiatich rokov pripravila stovky zážitkových podujatí, na ktorých sa zúčastnili celé rodiny, manželia i jednotlivci takmer zo všetkých kútov Slovenska. Skúsenosť i radosť z posilňovania i obnovovania vzťahov počas spomínaných programov nás priviedla k myšlienke tvoriť aj hmatateľné prostriedky pre prejavenie si vzájomnej pozornosti v rodine.

Budeme radi, keď tu aj vy objavíte niečo, čo urobí radosť vám, i niekomu z blízkych, keď ho prekvapíte niektorým z našich originálnych darčekov. Sme tiež vďační za každú inšpiráciu od našich priaznivcov a tiež za podnety pre skvalitňovanie a rozširovanie našej ponuky.   

Ďakujeme, že ste pri tom s nami!