O nás

   

Všetky naše výrobky pochádzajú z malej výrobnej dielničky, ktorá je súčasťou príbehu skvelej partie ľudí, čo sa stretli a zladili v poslaní vytvárať priestor pre posilňovania rodinných vzťahov medzi manželmi navzájom, rodičmi a deťmi a tiež v širšom medzigeneračnom spolužití. 

Naše neziskové organizácie v uplynulých desiatich rokov pripravili stovky zážitkových podujatí, na ktorých sa zúčastnili celé rodiny, manželia i jednotlivci takmer zo všetkých kútov Slovenska. Skúsenosť i radosť z posilňovania i obnovovania vzťahov počas spomínaných programov nás priviedol k myšlienke tvoriť aj hmatateľné prostriedky pre prejavenie si vzájomnej pozornosti v rodine.

Budeme radi, keď tu aj vy objavíte niečo, čo urobí radosť vám, i niekomu z blízkych, keď ho prekvapíte niektorým z našich originálnych darčekov. Sme tiež vďační za každú inšpiráciu od našich zákazníkov a tiež za podnety pre skvalitňovanie a rozširovanie našej ponuky.   

Prevádzka tohto e-shopu je tiež neziskový projekt, preto každý výnos z predaja vkladáme do rozvoja a realizácie programov pre posilnenie manželstva a rodiny. 

Ďakujeme, že ste pri tom s nami!