Len tak pre potešenie

Naberačka na med len tak pre potešenie

Milý pomocník, ktorý nielenže výborne funguje na naberanie medu, ale využijete ho aj ako peknú dekoráciu. Možnosť vygravírovať pripravený text, meno alebo text podľa vlastného želania. Materiál : drevo Ceny: S menom (2,49) S pripraveným textom (2,99) S vlastným textom (3,49) Pripravené texty : Si super! Ďakujem, že si... Ďakujem. Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký! 

Cena od 2,49 €

Relaxačný a liečivý termo-vankúšik len tak pre potešenie

Relaxačný a liečivý termo-vankúšik len tak pre potešenie Vakúšik vyrobený z obilia je prírodným prostriedkom na tlmenie bolesti alebo úľavu od stresu a únavy. Termoterapia je liečebná fyzioterapeutická procedúra, pri ktorej je teplo do organizmu privádzané alebo je z organizmu odvádzané. Vankúšiky z obilia jednoducho nahrejete v mikrovlnnej alebo v teplovzdušnej rúre, ( 2 - 2,5 min) a priložíte na boľavé miesta. Vankúšik z obilia vyžaruje "suché teplo", pôsobí hlboko do svalov, a tým ich uvoľňuje a prekrvuje. Ideálny prírodný prostriedok pre domáce a liečebné použitie a relax. VHODNÉ: - na prehrievanie krku, krčnej chrbtice, ramena, zápästia - na bolesti hlavy, bolesti zubov - na bolesti chrbtice, seknutí krížov, na stuhnutú šiju - na reumatizmus a dnu - pri bolestiach alebo kŕčoch brucha alebo menštruačné bolesti - na boľavé kolená, kĺby, svaly, artritídu - pri problémoch s obličkami, ľadvinami, dutinami, prieduškami alebo žalúdkom - na studené končatiny: nohy alebo ruky - pri nachladnutiach Zloženie: Poťah: 100% bavlna Náplň: 100% organické prírodné vytriedené obilninové zrniečka -pšenica Cena : S menom (11,90€ ) S pripraveným textom (12,90€ ) S vlastným textom (13,90€ )  Pripravené texty:  Si super! Ďakujem, že si... Ďakujem. Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký! Darčekové balenie v krabičke (+ 1€ )

11,90 €

Darčekový uterák len tak pre potešenie

Kvalitný frotý uterák  vo veľkosti 50x100cm alebo  140x70 cm  Rozmer: 50x100cm Farba : biela, žltá, krémová, tmavozelená Text : Všetko najlepšie (7,90€ ) S menom (8,90€ ) S vlastným textom (9,90€ )  Rozmer: 140x70 cm  Farba: biela, žltá, krémová, tmavozelená  Text: Všetko najlepšie (9,90€ ) S menom (10,90€ ) S vlastným textom (11,90€ ) 

Cena od 7,90 €

Magnetka: Drevené srdiečko len tak pre potešenie

Drevená magnetka s vygravírovaným textom len tak pre potešenie :). Rozmery: 7 x 7 cm.  Cena: S menom (2,49€ )  S pripraveným textom (2,99€ ) S vlastným textom (3,49€ ) Pripravené texty: Si super! Ďakujem, že si... Ďakujem. Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký!

Cena od 2,49 €

Pero len tak pre potešenie

Kvalitné kovové pero alebo drevené guličkové pero z bambusu s pripraveným textom  na jednej strane pera alebo aj s vygravírovaným menom na druhej strane pera.  Jedna strana: S pripraveným textom (2,49€ )  S vlastným textom (3,49€) Druhá strana: Bez textu (2,49€ ) S menom (2,99€ ) Pripravené texty na prvú stranu pera Si super!  Ďakujem, že si... Ďakujem. Nenahraditeľný! Nenahraditeľná! Výnimočný človek! Ďakujem za raňajky! Skvelý kamarát! Skvelá starká! Skvelý starký!                                                Pre uvedenie mena na vygravírovanie alebo ak chcete doplniť text na druhú stranu pera či vlastný text  pozrite si NÁVOD 

Cena od 2,49 €